4/5 na 7356 głosów (80%)

Zawsze lubiłem dzikie maszyny. Wcześniej jednak nie miałem pieniędzy i niełatwo było mi uzbierać jakąś większą kwotę, więc zdecydowałem się na kredyt na motocykl. Od razu wiedziałem, co sobie kupię, kiedy wreszcie dostanę pieniądze.  Moja maszyna musiała być wielka i lśniąca. Oczywiście nie było to tak proste, jak na początku myślałem. Chciałem iść do banku i pożyczyć pieniądze jak uczciwy człowiek. Chcieli mi tylko dać kredyt samochodowy dla firm.

Oczywiście nie mogłem załapać się do żadnej kategorii. Wtedy coś we mnie pękło i się przełamałem. Postanowiłem zostawić banki gdzieś w tyle i iść do innej firmy. Nie musiałem długo czekać, na rynku jest wiele instytucji, które oferują chwilówki od ręki. Można w ten sposób otrzymać nawet całkiem wysokie kredyty, a wszystko to o wiele szybciej i sprawniej, niż w przypadku pożyczek bankowych. Do tego oni oferują kredyty dla ludzi w bik, czego nie jest w stanie zaoferować żaden bank. Wprawdzie nie miałem wcześniej problemów ze spłatą kredytów, jednak zależało mi na szybkości. Obawiałem się po prostu, że ktoś sprzątnie mi mój wymarzony motocykl sprzed nosa.

Później okazało się, że jest to łatwy kredyt, który pozwolił mi spełnić moje marzenia, bez zbędnych formalności i załatwiania. Teraz, kiedy znowu zamarzy mi sę jakieś motoryzacyjne cacko, będę wiedział, gdzie mogę pójść po fundusze na ten cel. Jestem pewien, że będę polecał tego rodzaju pożyczki każdej zainteresowanej osobie. A ze spłatą rat nie miałem najmniejszych problemów, były idealnie dostosowane do moich możliwości.